• Wpisów: 34
  • Średnio co: 22 dni
  • Ostatni wpis: 17 dni temu, 20:03
  • Licznik odwiedzin: 5 368 / 805 dni
 
colorfulblack
 
No i cudownie! Egzamin zaliczony pozytywnie. Pomogło mi nastawienie, że przecież ja potrafię jeździć i nie dam się na jakimś banale złapać i pozwolić im naciągnąć mnie na kolejne, niepotrzebnie wydane pieniądze.
Pomimo tego, czuję jakieś wewnętrzne zdenerwowanie, że niewiele dziś zrobiłam..bo właściwie oprócz zdania go, to nic innego nie dokonałam.
Chyba zaczęłam być dla siebie bardziej wymagająca, może bardziej ambitna, haha..
Tak, czy inaczej kolejny cel tegoroczny odhaczony. Kurczę, dużo mi ich zostało, a czasu niewiele. Muszę sobie o nich przypominać, bo inaczej z planów nici, nie wyrobię się w czasie, a wiem, że jeśli się zepnę, to dam radę.
Dobra, nie będę przynudzać. Podrzucę mega klimatyczną piosenkę, jak tylko ją usłyszałam, to wiedziałam, że to jest coś, co lubię. Puszczono ją podczas pokazu Gucci, który wyszedł równie nieziemsko <dosłownie>.
Ich stroje, to już nie są zwykłe ubrania, to tak jakby malować na płótnie, to emocje, doświadczenie życiowe. Poza tym, uwielbiam ich modeli/ki, nie są oni idealnymi pięknościami, za to mają "to coś" w sobie, coś, co nie każdy posiada.
Perfekcja bywa nudna po prostu, warto odłączać się od tłumu.
To tak w szczególności dla mnie, bilans:

2x ciastko francuskie z serem feta 400kcal
cappuccino 150kcal
cappuccino małe 100kcal
kasza kuskus z warzywami 300kcal
jogurt 180kcal
jabłko 80kcal
=1210kcal

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego